2026. ápr 10.

Az idősebb korosztály is használja a mesterséges intelligenciát?

írta: Klausz Melinda
Az idősebb korosztály is használja a mesterséges intelligenciát?

A digitális technológiáról szóló diskurzus gyakran két véglet között ingadozik. Az egyik oldalon a gyerekek és fiatalok jelennek meg, mint „digitális bennszülöttek”, a másikon pedig az idősebb generáció, akiket sokszor passzív, lemaradó vagy technológiától idegen csoportként ábrázolnak. Ez a kép…

Tovább Szólj hozzá

hasznos kapcsolat magány tippek társ tanácsok generáció x generáció közösségi média mesterséges intellingencia